עגלת קניות
חומרי ניקוי

חברות חומרי ניקוי

בישראל קיים מגוון עצום ורחב ביותר של חברות חומרי ניקוי. על מנת לדעת לבחור חומרי ניקוי לבית שיהיו יעילים ואיכותיים, במחיר סביר ובטוחים לשימוש, חשוב להכיר היטב את המוצרים המוצעים על ידן. מתוך מכלול חברות חומרי ניקוי בישראל, אנו עושים את מרב המאמצים ב"א. חצרוני לבית ולבניין", כדי לבחור עבור לקוחותינו חומרי ניקוי מהחברות האמינות והאיכותיות ביותר, על מנת לעשות עבורך את כל המאמצים הנדרשים בבחירת חברות חומרי ניקוי אמינות ואיכותיות. אלו כמה דברים חשובים שכדאי לדעת בבחירת חומרי ניקוי.

חברות חומרי ניקוי בישראל

  • ריכוז החומרים – החומר הפעיל ברוב חומרי הניקוי שמייצרות חברות חומרי ניקוי בישראל מבוסס על דטרגנט מסיס עוצמתי שבריכוזים גבוהים עשוי לגרום נזק למשטחים ולהיות מסוכן מאוד לבריאות, לכן חשוב מאוד לדעת מהו הריכוז בחומר ולוודא שהוא עומד בתקנים.
  • חומרים מסוכנים – ישנם חומרים מיושנים ומסוכנים יותר שכבר מזמן אינם נחוצים ובטוחים פחות לשימוש מאשר חומרים מתקדמים יותר בשוק כיום. חומצות מלח חריפות ומסירי שומנים קשים ואלימים מזיקים לבריאות וחברות חומרי ניקוי רבות הפסיקו לייצרן.
  • ציוד מיושן או בלתי תקין בו חברות חומרי ניקוי מסוימות עושות שימוש עלול ליצור חומרי ניקוי פגומים.
  • חשוב לזכור – הזול ביותר הוא לרוב לא יעיל או מסוכן, אין זה אומר בהכרח שהיקר ביותר הוא הטוב ביותר. סקר שוק חכם והקפדה על חומר בטוח יביאו אותך אל החומר האידיאלי.

חומרי ניקוי לבית

"א. חצרוני לבית ולבניין" מציעה חומרי ניקוי לבית המיוצרים על ידי חברות חומרי ניקוי אמינות ואיכותיות. אצלנו אין צורך לעשות בירורים ולשקול שוב ושוב מה בטוח ויעיל – אנחנו עשינו כבר את העבודה הזו עבורך. כחלק מהאני מאמין שלנו, אנו שמים לנגד עינינו את שביעות רצון הלקוח כערך עליון ומציעים לך מוצרי ניקיון מובילים ואיכותיים שיאפשרו לך לשמור על תחזוקה וניקיון אופטימליים ובטוחים במחירים מעולים לכל צרכי הבית והעסק.

מוצרי ניקיון

מעבר למוצרי ניקיון איכותיים ומגוונים למגוון שימושים במטבח, במקלחת, במרחבים המשותפים ולבתי עסק מכל התחומים, החנות הממוקמת בא.ת. מעלה שומרון מחזיקה כבר מעל 15 שנה מוצרים לשיפוץ, בנייה, תיקונים ותחזוקה מכל תחומי "עשה זאת בעצמך" ולשימוש מקצועי. מכלי עבודה ועד לצנרת חשמל ואינסטלציה, יש לנו כל מה שנדרש לך ועוד הרבה יותר משהעלית על דעתך. מכלי בית ועד לביגוד והנעלה, יש לנו משהו בשביל כל אחד ונשמח לספק לך שירות ללא תחרות.

hetzroni.co.il